3 Ekim 2018 Çarşamba

Hayatınıza anlam katan...


4 Ekim ve bundan sonrasında özellikle ilkokullar olmak üzere orta okul ve liselerde kısa bir zaman diliminde izlenebilecek basit bir sunum hazırladım. Slaytlardaki görseller kendini ifade ediyor diye düşünüyorum. Kaldı ki her yaş grubunu hedeflediğim için uzun uzun cümleler yazmak istemedim.
Zaten Günler Ülkesindeki diğer yazılarımda da hayvan hakları ve bilinçli hayvan sahiplenme üzerine bilgilendirmeler var. Yine de sunuyla ilgili metin isteyen olursa ilerleyen günlerde daha da ayrıntılı metin içeren sunumlar da paylaşabilirim.Amaç farkındalık oluşturmak, net ve doğru bilgiyi en kısa sürede aktarabilmek...

Bu konuda farkındalık için, üyesi olduğum İzmir Veteriner Hekimleri Odası olarak #birliktedahagüzel sloganıyla sosyal medyada da bir etkinlik başlattık.

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Gününde onları hatırlatan, onlarla birlikte çekilmiş fotoğraflarımızı sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyoruz.
Şimdiden pek çok güzel fotoğraf birikti.
Hayvan haklarının yalnızca hayvanseverlerin ya da biz Veteriner Hekimlerin sahip çıkacağı bir konu olmadığını belki böyle anlatabiliriz.

Birlikte hem daha güzel hem de daha güçlüyüz...
Hayatınıza anlam katan, güzelleştiren ve sizi güçlü kılan birliktelikleriniz çok olsun.

Veteriner Hekim Dr. Ebru TONG

#birliktedahagüzel
#HayvanlarıKorumaGünüHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hayvan Sahiplerine Yönelik Bilgiler

Hayvan Sahiplenmeden Yapabileceklerimiz